Členství

Ceny jsou uvedeny bez DPH. DPH ve výši 21% bude připočtena ke konečné částce.

Chcete mít jistotu, že je pro vás Locus to pravé?
Dejte si s námi jeden měsíc “zkušební jízdu”!
Noví členové obdrží slevu 1000 Kč
na 1. měsíc členství typu Nonstop nebo Fixní stůl
.

 Fixní stůlNonstop7denníVečerní & víkendovéVirtuálníDenní vstup
Cena4500 Kč
/ měs.
3500 Kč
/ měs.
1900 Kč
/ měs.
1500 Kč
/ měs.
3000 Kč
/ 6 měs.¹
400 Kč
/ den¹
Vlastní stůl✓¹
Přístup v hodinách
nonstopnonstopnonstoppo-pá: 18:00-10:00
so-ně: nonstop
nonstoppo-pá: 9:30-17:30¹
Počet dníneomezeněneomezeně7 dní/měs.¹neomezeně1 den/měs.1 den
Zasedačka²4 hod. ZDARMA / měs., pak členské ceny4 hod. ZDARMA / měs., pak členské ceny2 hod. ZDARMA / měs., pak členské ceny2 hod. ZDARMA / měs., pak členské ceny1 hod. ZDARMA / měs., pak členské cenyNečlenské ceny
Osobní asistent/ka²0,5 hod. ZDARMA / mo. pak členské ceny0,5 hod. ZDARMA / mo. pak členské cenyČlenské cenyČlenské cenyČlenské cenyNečlenské ceny
Káva & čajzdarmazdarmazdarmazdarmazdarmazdarma
Soukromé akce✕¹
Monitor: půjčení³zdarmazdarmazdarmazdarmazdarmazdarma
Monitor: vlastní z domova³
Černobilý tisk: Kč/str.2 Kč; 50 zdarma / měs.2 Kč; 50 zdarma / měs.2 Kč; 50 zdarma / měs.2 Kč; 50 zdarma / měs.2 Kč; 50 zdarma / měs.3 Kč
Barevný tisk: Kč/str.5 Kč5 Kč5 Kč5 Kč5 Kč7,5 Kč
Min. závazek1 měsíc1 měsíc1 měsíc1 měsíc6 měsíců1 den
Max. závazek⁴6 měs. + 1 měs. zdarma6 měs. + 1 měs. zdarma6 měs. + 1 měs. zdarma6 měs. + 1 měs. zdarma6 měsíců

1 – Poznámky k jednotlivým položkám označeným číslem “1” v tabulce naleznete níže v podrobnějším popisu jednotlivých typů členství. Tzn. pokud je např. horní index “1” u položky ve sloupečku “Virtuální členství”, najdete podrobnosti k této položce v níže uvedeném oddíle Virtuální členství.

2 – Členské a nečlenské ceny za rezervaci zasedačky a služby os. asistenta/ky najdete kliknutím na záložku Zasedačka | Osobní asistent/ka.

3 – Na této mapě najdete, kam ukládat monitory, a také pravidla pro jejich používání v Locusu.

4 – Předplaťte si členství na 6 měsíců a získejte zdarma 7. měsíc (s výjimkou Virtuálního členství, které je potřeba si předplatit vždy na 6 měsíců).

Slevy & bonusy

Je toto Vaše první členství v Locusu Workspace?

Získejte slevu 1000 Kč na první měsíc členství typu Nonstop nebo Fixní stůl!

Zavažte se k členství na 6 měsíců, a máte-li…
 • Členství typu Nonstop nebo Fixní stůl:
  • získejte možnost pozastavit své členství až na 1 rok (pravidla pozastavení najdete kliknutím na odkaz).
  • předplaťte si členství na 6 měsíců a získejte zdarma 7. měsíc.
  • zaplaťte členství v šesti měsíčních splátkách a získejte 2 týdny navíc zdarma.
 • Členství typu 7denní / měs. nebo Večery a víkendy: předplaťte si členství na 6 měsíců a získejte zdarma 7. měsíc.
Sdílené členství

Chcete si rozdělit jedno členství mezi několik lidí?  Za příplatek 15 % k ceně vybraného typu členství (s výjimkou Virtuálního členství) a za podmínky, že nebudete v Locusu pracovat ve stejnou dobu, můžete tento typ členství sdílet, s kýmkoli chcete. Virtuální členství můžete sdílet také, ovšem za příplatek 50% z ceny.

Podrobnosti o členství

Fixní stůl

Toto členství je stejné jako Nonstop členství, zahrnuje však navíc ještě vyhrazený pracovní stůl. Členové s tímto typem členství si mohou přinést vlastní stolní počítač, kancelářskou židli, několik monitorů, či si jinak vyzdobit své osobní pracovní místo. A přitom mohou pracovat i u jiných stolů, pokud chtějí.

V době, kdy Fixní člen svůj stůl nepoužívá, mohou u něj pracovat ostatní členové Locusu. Fixní člen by měl udržovat svůj stůl uklizený a čistý, aby na něm ostatní členové mohli v době jeho nepřítomnosti pohodlně pracovat. Na této mapě najdete, kde je v Locusu vyhrazen prostor pro fixní stoly, a také podrobnější pravidla jejich užívání.

7denní / měsíc

Členské dny se počítají za měsíční období a nemusejí být využívány ve dnech po sobě jdoucích. To znamená, že členství v délce 7 dnů může být využito za týden, ale lze si ho také rozložit na celý členský měsíc.

Virtuální

Rádi byste využívali výhod členství v Locusu, ale potřebujete pracovat u stolu jen několik dní za měsíc, případně vůbec?

Možná Vás v Locusu zajímají především naše akce?

Nebo máte zájem především o skvělé členské sazby za pronájem zasedací místnosti?

S Virtuálním členstvím získáte vstup na jeden den do Locusu Workspace měsíčně zdarma, a pokud potřebujete, můžete si připlatit dny navíc. Dále získáte možnost rezervovat si zasedací místnost na 1 hodinu měsíčně zdarma a další hodiny za zvýhodněnou členskou cenu.

Přidáme Vás do diskuzní skupiny určené pouze pro členy, budete dostávat pozvánky na všechny akce vyhrazené pro členy a získáte členské ceny na zpoplatněné akce i všechny další členské výhody a přístupy.

Na rozdíl od ostatních typů členství je u virtuálního členství nutno uzavřít smlouvu na 6 měsíců, S PLATBOU PŘEDEM ve výši 3000 Kč za celé 6měsíční členství.

Denní vstupenky & Dny navíc

Zájemci mohou vyzkoušet Locus na jeden den ZDARMA. Nečlenové si následně mohou zakoupit denní vstupenky dle potřeby.

Denní vstupenka není druh členství. Držitelé denních vstupenek nemají přístup do naší Slack komunity a nemají ani jiné výhody a přístupy vyhrazené pro členy. Nemají vlastní klíče od kanceláře a jsou limitováni časem, kdy je v kanceláři přítomen manažer (nebo nněkterý z členů), který se o ně může postarat.

Co ještě Denní vstupenka nabízí:

 1. Držitelé denní vstupenky si mohou zakoupit 10denní permanentku s platností na jeden rok, která jim zaručí 25% slevu z ceny jednotlivých denních vstupů.
 2. Členové s omezeným počtem dnů nebo s omezeným časovým členstvím mohou pro další přístup použít denní vstupy.
  • V takovém případě mají přístup nonstop 24/7.
  • Nečlenové, kteří pracují společně s některým z našich členů, mohou využít svůj denní vstup ve večerních hodinách a o víkendech, pokud je jejich členský hostitel vždy s nimi.
 3. U rezervace zasedačky a využití služeb osobního asistenta/asistentky platí pro držitele denní vstupenky stejné ceny jako pro nečleny.
 4. Držitelé denní vstupenky se v době platnosti vstupenky mohou účastnit akcí vyhrazených pro členy.
 • Locus Testimonial - Jack Kinsella