Zasedačka

Uvedené ceny nezahrnují 21% DPH
Letní sleva: Uvedené ceny ZAHRNUJÍ 21% DPH.
Akce platí do 31.8.2019

Velká zasedačka, 10 – 16 lidí

Do naší velké zasedačky se pohodlně vejde 10 lidí, případně více, pokud organizátorům nevadí přeplněný prostor. Prostor je vybaven flipchartem, bílou tabulí, dataprojektorem a reproduktory. High-speed internet, coffee, and tea are available for no extra charge. Printing is available for a small additional fee per page.

Member price: 149 CZK / hour after the monthly hours associated with your membership have been used.

Non-Member Prices:
1 hodina: 299 CZK
4 hours: 999 CZK (+229 CZK / extra hour)
8 hours: 1 599 CZK (+ 149 CZK / extra hour)

Malá zasedačka, 2-5 lidí

The small meeting room is only available to members. 

Pořádáte privátní koučovací setkání, učíte malé skupinky studentů nebo hledáte prostor pro neformální schůzku? Rezervujte si naši malou zasedačku, která pohodlne usadí 4 lidi.

Member price: 99 CZK / hour after the monthly hours associated with your membership have been used.

Jak to funguje: NEČLENOVÉ

Nečlenové a uživatelé Denních vstupů si mohou rezervovat zasedací místnost jenom v době, kdy je manažer k dispozici nebo na základě dohody.

V případě, že si rezervujete zasedací místnost na dobu, kdy manažer nemůže být v kanceláři přítomen, je zapotřebí, abyste předem navštívili prostory a dostali klíče. Je nutno zaplatit 2 200 Kč vratný depozit: 1 200 Kč za klíče, 1 000 Kč za vrácení zasedací místnosti a kuchyně v původním stavu.

Zasedačky ani prostor pro akce NEJSOU obsluhovány: očekává se od Vás, že v době příchodu svých hostů budete reagovat na zvonek a sami jim otevřete dveře, budete respektovat členy Locusu pracující v prostorách, dodržovat pravidla Locusu a dle potřeby sami rozvěšovat informační plakáty po budově. Káva a čaj je k dispozici, ale příprava a zajištění cateringu opět závisí pouze na Vás. 

Pokud plánujete využívat zasedací místnost opakovaně, doporučujeme zvážit Virtuální členství, které by Vám mohlo jak ušetřit peníze, tak i poskytnout další výhody členství a snadný přístup.

Víte o akci, ze které by členové Locusu mohli těžit? Dejte nám vědět!

Pravidla zrušení rezervací

V případě zrušení rezervace zasedací místnosti nebo místnosti pro akce nás prosím kontaktujte minimálně 24hodin v předstihu. Pokud tak neučiníte, budou Vám účtována plná částka rezervace!

Rezervace

Kalendáře rezervací zasedacích místností naleznete zde.

Pokud jste se rozhodli pro pronájem zasedačky, můžete si rezervovat zasedačku.

Jak to funguje: ČLENOVÉ

  • Members can use the meeting rooms privately without a reservation for UP TO ONE-HALF HOUR as needed as long as the room is not reserved by someone else. 
  • For ALL use beyond 1/2 hour, the meeting room must be reserved (as long as there are other people in the space who *might* want to use this shared resource). 
  • Members get a certain number of free reserved-use hours per month depending on their type of membership (see membership descriptions for details).
  • Use these instructions to reserve the meeting rooms (members manage meeting room reservations themselves).
  • Locus Testimonial - Jack Kinsella