Zasedačka

Ceny jsou uvedeny bez DPH. DPH ve výši 21% bude připočtena ke konečné částce.

Nečlenové: Potřebujete opakovaně zasedací místnost? Zvažte virtuální členství. Klikněte sem a dozvíte se, jak je výhodné a může vám ušetřit peníze.

Velká zasedačka, 10-16 lidí

Do naší velké zasedačky se pohodlně vejde 10 osob, případně více, pokud organizátorům nevadí přeplněný prostor. Prostor je vybaven flipchartem, bílou tabulí, dataprojektorem a reproduktory. V ceně jsou zahrnuty také vysokorychlostní internet a káva a čaj. Za malý poplatek za stránku tisku lze také využít naši tiskárnu.

Cena pro členy: 149 Kč / hod. po vyčerpání hodin zahrnutých do členství.

Cena pro nečleny:
1 hodina: 299 Kč
Půl dne (4 hodiny): 999 Kč (+229 Kč za každou další hodinu)
Celý den (8 hodin): 1 599 Kč (+149 Kč za každou další hodinu)

 

Malá zasedačka, 2-5 lidí

Malou zasedačku pronajímáme pouze našim členům. 

Plánujete soukromé koučovací setkání, učíte malé skupinky studentů nebo hledáte prostor pro neformální schůzku? Rezervujte si naši malou zasedačku, kam se pohodlně vejdou 4 osoby.

Cena pro členy: 99 Kč / hod. po vyčerpání hodin zahrnutých do členství.

Jak dál postupovat: NEČLENOVÉ

Pronajímáte-li si zasedací místnost v době, kdy nemůže být přítomen komunitní manažer (tzn. mimo otevírací dobu, která je v po-pá od 9:30 do 17:30), je třeba, abyste po skončení akce uvedli prostory do stavu, v jakém jste je našli. Jako pojistku si účtujeme vratnou zálohou 1500 Kč.

Pokud plánujete využívat zasedací místnost opakovaně, doporučujeme zvážit Virtuální členství, které Vám ušetří peníze za pronájem a poskytne i další výhody členství a snadný přístup do Locusu.

Máte nápad na akci, která by mohla být prospěšná pro členy Locusu? Dejte nám vědět a možná ji můžete v Locusu uspořádat zdarma.

Pravidla zrušení rezervace

V případě zrušení rezervace zasedací místnosti nebo místnosti pro akce nás prosím kontaktujte nejméně 24hodin před plánovaným začátkem akce. Pokud tak neučiníte, bude Vám za rezervaci účtována plná cena.

Rezervace

Kalendář zasedacích místností naleznete v menu na postranní liště vlevo.

Rozhodli jste se rezervovat si naši zasedačku? Klikněte sem.

Jak dál postupovat: ČLENOVÉ

Jste-li členem Locusu, najdete informace o tom, jak postupovat při rezervaci zasedačky, kliknutím na záložku Jak si rezervovat zasedačky v sekci Pro členy.

  • Locus Testimonial - Jack Kinsella