Sledujte naše akce

Na této stránce se dozvíte, kde můžete najít informace o akcích pořádaných Locusem pro veřejnost i pouze pro členy.

Vyberte si možnost, která Vám nejlépe vyhovuje:

1. Přidejte se k naší skupině na Meetup.com

Locus používá Meetup.com jako hlavní nástroj pro organizování akcí otevřených pro veřejnost. Můžete si vybrat ze 3 meetup skupin Locusu, z nichž každá má jiné zaměření:

Locus: WORK BETTER in Prague organizuje akce pomáhající nezávislým profesionálům pracovat efektivněji, úspěšněji a s větší radostí. Patří mezi ně tzv. mastermind skupiny, každotýdenní „psací skupiny“ (critique-free writing meetup), 2x týdně konaná skupinová pracovní setkání atd.

Locus: FUN STUFF in Prague pořádá akce pro nezávislé profesionály, kteří chtějí poznat podobně smýšlející lidi a přitom se pobavit. Jde například o pub night (společný večer v hospodě/restauraci), soutěže v pokeru, turnaje deskových her apod.

Locus: LEARNING, IDEAS, KNOWLEDGE, EDUCATION in Prague (LIKE) organizuje worskshopy, přednášky a diskuse se záměrem informovat o nových zajímavých trendech a přístupech, zapojit naše kritické myšlení a celkově nás donutit přemýšlet.

Na stránce Meetup.com nezveřejňujeme akce, které jsou vyhrazené pro členy Locusu. Informace o akcích pouze pro členy najdete na jednom z následujících míst.

2. Přidejte se k naší facebookové skupině

Naše facebooková skupina je skvělým místem pro interakci s ostatními členy a přáteli Locusu a zároveň v ní najdete seznam nadcházejících akcí pro veřejnost (v sekci Události). Pokud se ke skupině připojíte, budou vám zasílány pozvánky na akce.

3. Přidejte se k našemu kanálu „Events“ na Slacku

Neváhejte a připojte se k našemu kanálu Events na Slacku, kde budete dostávat oznámení o nadcházejících akcích, včetně akcí pouze pro členy. Jste členem Locusu, ale v naší Slackové komunitě zatím nejste?  Zažádejte o připojení zde.

4. Přidejte si naše kalendář akcí do svého Google kalendáře

Postupujte takto:

  • Přihlašte se do svého Google kalendáře: calendar.google.com.
  • Na levém okraji klikněte na symbol „+“ v nabídce „Jiné kalendáře“ a potom na možnost „Přihlásit se k odběru z kalendáře“.

Do pole „Přidat kalendář“ pak vložte ID kalendáře:
locusworkspace.com_gkker9sfj87fs6etfrb29v8b0g@group.calendar.google.com

5. Odebírejte náš newsletter

V našem Newsletteru najdete každý měsíc nejen aktuální informace o tom, co je v Locusu nového, ale také přehled akcí chystaných v aktuálním měsíci, a to jak veřejných, tak vyhrazených pro členy.