Pro členy

If you can’t find the information you’re looking for below, see the left margin for links to some of the most relevant information for members. Otherwise, just email a community manager and we’ll be happy to send you in the right direction.

Kontakty (nouzové & jiné)

Členové mohou najít seznam všech členů Locusu, jejich profesí a řadu dalších informací o nich, včetně kontaktních informací, pokud se člen rozhodl sdílet, zde (viditelné pouze pro členy Locusu).

Kontaktní informace pro Locus managemenet, správu budov a důležité poskytovatele služeb najdete na černé nástěnce uvnitř prostoru.

Kancelářské potřeby

Většina potřeb se nachází v policích pod „mezonetem“ naproti tiskárnám. Máme taky potřeby, které nemusí být viditelné (razítka, tiskárny štítků, univerzální napájecí adaptéry atd.), takže pokud nevidíte, co hledáte, zeptejte se manažera. Pokud si všimnete, že jsme vyčerpali veškeré zásoby, nebo máte požadavky na určité potřeby, které nemáme, dejte prosím vědět manažerovi Locusu.

Užívání kuchyně

Prosím uklízejte si po sobě. Uklízečka přichází jen několik dní v týdnu a je nepřípustný pro všechny členy, pokud lidé začnou nechávat své věci ostatním členům, aby je vyčistili. Děkujeme!

Ponechání vlastního jídla a pití v prostoru:
  • Členové jsou vítáni, aby si nechali jídlo nebo pití v kuchyni.
  • Použijte pásku a pera v kuchyních k označení svého jména a data na jídle.
  • Chcete-li se o ně podělit se členy, napište místo svého jména spolu s datem slovo „FREE“.
  • Neoznačené nebo nedatované potraviny budou vyhozeny.
  • Locus Testimonial - Matt Javit