Komunita a akce

“Hump Day” Pub Night – Středeční hospůdka

Locus vyniká mezi ostatními coworkingovými centry na světě především kvalitou své komunity.

V Locusu se snadno seznámíte s ostatními členy, když máte náladu. Příležitostí je mnoho: Locus má Slackovou komunitu a Meetup skupiny, a zároveň pro své členy pořádá neformální akce, mezi něž patří společné obědy a přestávky na kávu jednou týdně, přednášky členů, či „pivní pátky“ ZDARMA. A nezáleží na tom, jestli jste spíš extravert nebo introvert, ani jestli jste v Locusu především proto, abyste se soustředili na svou práci, nebo spíš proto, abyste se seznámili s lidmi, kteří žijí v Praze a pracují samostatně.

V Locusu máme mezinárodní a zároveň místní komunitu členů z 25 zemí a naším komunikačním jazykem je angličtina. Jste-li v Praze – či v České republice – noví, Locus vám pomůže rychle se zabydlet.

Pro Čechy, kteří žili v zahraničí, případně by tam žít chtěli, je Locus ideálním místem, kde se mohou seznámit s mezinárodní komunitou podnikatelů a freelancerů, nebo si procvičit angličtinu.

Především jsou to však naši členové, kdo činí z Locusu coworkingové centrum s bezkonkurenčně nejsilnějším smyslem pro pospolitost ze všech center v České republice.

V menu vlevo najdete odkazy na další informace a online prvky naší komunity.

Jste-li členem Locusu, případně o členství vážně uvažujete, podívejte se do sekce Pro členy, kde najdete podrobnosti o komunitních akcích vyhrazených pouze pro členy!