Výhody Virtuálního členství

Z Virtuálního členství Locusu mohou nejvíce těžit lidé z těchto tří skupin:

 1. lidé, kteří pravidelně používají zasedačku,
 2. lidé, kteří se účastní akcí Locusu pro veřejnost, mezi něž patří: coworkingové dny typu „Jelly“ pořádané zdarma jednou za měsíc, setkání pro lidi, kteří se zabývají psaním, či naše společenské akce, jako např. herní večery a společné hospody jednou za měsíc; dále lidé , kteří si cení komunity Locusu, ale nepotřebují místo na práci,
 3.  a lidé, kteří potřebují místo na práci několikrát do měsíce, ale členství typu 7-dní/měsíc se jim nevyplatí.

Používáte pravidelně zasedačku v Locusu?

Virtuální členství Vám může ušetřit peníze a hodně usnadnit život. Tady jsou některé hlavní výhody:

 • Jedna hodina pronájmu zasedačky za měsíc zdarma
 • Členské sazby za pronájem zasedaček. Díky této slevě se 6měsíční Virtuální členství vyplatí už po 20 hodinách využívání zasedačky (a to nezahrnuje bezplatnou hodinu k dobru každý měsíc)
 • Možnost pronajmout si menší a levnější zasedačku pro 4 osoby (kterou si jinak nečlenové mohou pronajmout pouze na zvláštní žádost po prohlídce místnosti),
 • Jedna faktura vždy až na konci měsíce, nikoli samostatné faktury před každým pronájmem
 • Přímý přístup ke kalendářům zasedaček, takže si lze vytvořit rezervaci nebo aktualizovat termín okamžitě dle potřeby
 • Možnost bez poplatku zrušit rezervaci nebo změnit termín rezervace kdykoli před jejím zahájením (zatímco nečlenové musejí rezervaci zrušit nebo změnit její termín alespoň 24 hodin před začátkem)
 • Přístup do Locusu 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, takže si můžete zasedačky rezervovat, kdykoli chcete, bez ohledu na přítomnost komunitního manažera
 • K tomu všechny další výhody členství (podrobnosti viz níže)

Účastníte se veřejných akcí Locusu a ceníte si jeho komunity?

Locus pořádá mnoho akcí pouze pro členy. Některé z nich neinzerujeme a mnohé z nich jsou podobné akcím pro veřejnost.

 • Pokud si ceníte komunity Locusu, Virtuální členství zahrnuje všechny výhody související s komunitou, které má každé jiné členství, s výjimkou omezeného přístupu do Locusu:
  • jste zváni na všechny akce vyhrazené pro členy Locusu a obvykle dostáváte slevy na naše zpoplatněné akce pro veřejnost,
  • jste pozváni do naší virtuální online komunity Slack, kde můžete být v kontaktu s ostatními členy – současnými i bývalými,
  • jste pozváni do naší whatsappové skupiny After Hours, v rámci níž členové organizují improvizované aktivity, jako je lezení na stěnu nebo laser game či společná posezení v hospodě,
  • můžete být přidáni na zeď členů a mít přístup na naši soukromou stránku s profily členů na webu Locusu, kde se můžete podívat, co ostatní členové dělají, a najít společné zájmy.
 • Pokud píšete a účastníte se našich sobotních setkání pro lidi zabývající se psaním, mohl/a byste se účastnit také našeho poledního pracovního setkání Pomodoro. Koná se každou středu od 9:00 do 12:30 před obědem, který pořádáme pouze pro členy v nedaleké restauraci. Během pandemie COVID-19 se Pomodoro konalo virtuálně, přičemž jsme ke stávajícímu setkání přidali ještě 2hodinová setkání každý všední den od 9 do 11 hodin. V Locusu se vytvořila silná komunita lidí, kteří se věnují psaní a kteří často nacházejí společné zájmy, plánují skupinové aktivity a hledají další příležitosti ke spolupráci.
 • Pokud máte rádi herní večery v Locusu, společné hospody a další naše společenské akce, máme pro vás jednou za měsíc pátek s pivem zdarma, jednou týdně společný oběd s ostatními členy, jednou za týden společnou přestávku na kávu, příležitostné přednášky našich členů, aktivní whatsappovou skupinu After Hours a další improvizované akce vyhrazené pro členy, na kterých se mohou navzájem poznat nebo se pobavit.
 • nebo pokud jste si zkrátka oblíbili naše akce pro veřejnost a líbí se Vám, co Locus dělá, je Virtuální členství skvělý způsob, jak Locus podpořit.

Uvítali byste možnost využívat náš coworkingový prostor několik dní v měsíci, ale členství typu ‚7dní za měsíc‘ se Vám nevyplatí?

Na virtuálním členství je příjemné mimo jiné to, že zvyšuje hodnotu denních a 10denních vstupenek (400, resp. 3000 Kč + DPH). V rámci denní vstupenky mají nečlenové přístup do Locusu omezený na pondělí až pátek od 9:30 do 17:30 (tedy na dobu, kdy může být přítomen komunitní manažer), zatímco členové Locusu mohou své denní vstupenky využívat od půlnoci do půlnoci kterýkoli den v týdnu. Pokud byste někdy chtěli využívat Locus více, než dovoluje jeden bezplatný den virtuálního členství v měsíci, zakupte si 10denní vstupenku s platností 1 rok a v kanceláři Locusu můžete pracovat i další dny dle potřeby; a to jen za 300 Kč + DPH za každý den navíc.