Jak si rezervovat zasedačky

 • Přihlaste se do kalendáře Google: calendar.google.com. Ujistěte se, že jste přihlášeni pomocí e-mailové adresy účtu Google, kterou jste společnosti Locus dali.
 • Klikněte “+” vedle “Jiné kalendáře” v levém okraji a vyberte, “Přihlásit se k odběru z kalendáře”.
 • Abyste přidal/a zasedačku pro 10 osob, vložte:
  locusworkspace.com_clfhrqshb4ic8v9n27mjc2q2os@group.calendar.google.com
 • Abyste přidal/a zasedačku pro 4 osoby, vložte:
  locusworkspace.com_656p4mq9jc4jglt8fhdcvbrqa4@group.calendar.google.com

Ceník

 • Každý typ členství přichází s určitým počtem hodin zdarma měsíčně. Zkontrolujte popis vašeho typu členství na webových stránkách, pokud ještě nevíte.
 • Zasedací místnost můžete využít až ½ hodiny, aniž byste si ji rezervovali (a tedy bez využití volných hodin nebo placení). Podívejte se na označení na každé dveře do zasedací místnosti.
 • Potom, musíte platit za každou další hodinu. Ceny jsou zde.

Poznámky

Jakmile jste byli přidáni do skupiny Google Pouze pro členy Locus, můžete začít sami rezervovat sály společnosti Locus.

Ujistěte se, že neodstraníte nebo nezměníte stávající rezervace zasedacích místností, pokud nejsou vaše vlastní. Tyto rezervace nejsou jen ve vašem kalendáři, jsou sdíleny mezi všemi členy Locus a jsou to náš jediný záznam, kdy jsou zasedací místnosti vyhrazeny. Pokud se vám nelíbí, že jste viděli všechny rezervace v zasedacích místnostech, můžete tyto kalendáře odlehčit v levém okraji kalendáře Google a nebudou se zobrazovat v hlavním kalendáři.

MUSÍTE ZMĚNIT ZVLÁŠTNÍ KALENDÁŘ GOOGLE při vytváření události! Ve výchozím nastavení společnost Google používá svůj osobní kalendář při vytváření události. Tento kalendář NENÍ vyhrazen na zasedací místnost a NENÍ k viditelné nikomu než vy. Po vytvoření události musíte kliknout na položku “Upravit událost” a přejděte do pole “Kalendář” a zvolte vhodný Kalendář pro konferenční místnosti nebo zasedací místnost nebude vyhrazena pro vás.

Ujistěte se, že vaše rezervace se nepřekrývá s existujícími rezervací pro stejnou konferenční místnost. Zdá se být zřejmé, ale výhrady, které se překrývají s existujícími rezervami, se stávají překvapivě často.
Pokud potřebujete pomoc nebo se ujistíte, že rezervace byla nastavena správně, můžete se obrátit na správce komunity.

 • Locus Testimonial - Mathias Vanluchene