Rušné coworkingové centrum ve Vinohradech hledá Office a Community manažera

Locus Workspace – anglicky fungující coworkingové centrum s pracovníky na volné noze, sólo podnikateli, digitálními nomády a dalšími nezávislými pracovníky z více než 25 zemíhledá Office a Community manažera na částečný nebo plný úvazek hovořícího plynně anglicky a česky. Předchozí praxe není podmínkou.

Jako Office manažer budete na pracovišti udržovat příjemné prostředí a zajišťovat jeho běžný provoz, včetně objednávání kancelářských potřeb, komunikace s poskytovateli služeb, fakturace členů a vedení stážistů.

Jako Community manažer budete poskytovat prohlídky coworkingového prostoru, pomáhat stávajícím i potenciálním členům cítit se v Locusu jako doma a pomáhat jim navazovat dobré vztahy, budete pomáhat vytvářet zajímavé pracovní prostředí a také zajišťovat a organizovat akce zaměřené na posilování komunity.

Získáte Nonstop členství v coworkingovém prostoru, možnost dozvědět se o všech aspektech provozování malého podniku fungujícího ve sféře sdílené ekonomiky a příležitost angažovat se v mezinárodní anglicky mluvící komunitě zajímavých pracovníků na volné noze a kreativců.

Měli byste být dobře organizovaní, spolehliví, sebejistí, pracovití a nezávislí. Měli byste mít velkou sociální inteligenci, milovat práci s ostatními lidmi a být nadšeni myšlenkou pomoci budovat silnou komunitu. Musíte mít vlastní laptop, ovládat komunikaci na sociálních sítích, umět pracovat s textovými editory a tabulkami a také technologiemi.

Plat: 20 000 až 25 000 Kč / měsíc v závislosti na úvazku a předchozí praxi, s možností přivýdělku.

 JAK SE PŘIHLÁSIT:

Zašlete prosím životopis a motivační dopis, v němž uvedete, proč jste vhodným kandidátem, na jobs@locusworkspace.com.