Chcete dostávat pozvánky na akce?

Below are a variety of ways to stay informed about Locus’s public and members-only events.

Use the methods that suit you best!

Pripojte se k naší skupině na Meetup.com

Locus používá Meetup.com jako hlavní nástroj pro oznamování, organizování a propagování akcí otevřených pro veřejnost. Pokud máte o akce v Locusu zájem nebo byste sami chtěli nějakou akci v Locusu navrhnout či pořádat, můžete si vybrat ze 3 meetup skupin Locusu. Každá skupina má jiné zaměření:

Locus: WORK BETTER in Prague organizuje události pomáhající nezávislým profesionálům pracovat efektivněji, úspěšněji a šťastněji. Patří mezi ně tzv. mastermind skupiny, každotýdenní “psací skupiny” (critique-free writing meetup), 2x týdně konané group work meetupy atd.

Locus: FUN STUFF in Prague pořádá události pro nezávislé profesionály, kteří chtějí poznat podobně smýšlející lidi a pobavit se. Jde například o pub night (společný večer v hospodě/restauraci), soutěže v pokeru, turnaje deskových her apod.

Locus: LEARNING, IDEAS, KNOWLEDGE, EDUCATION in Prague (LIKE) organizuje worskshopy, přednášky a diskuse se záměrem informovat o nových zajímavých trendech a přístupech, zapojit naše kritické myšlení a celkově nás donutit přemýšlet.

Na stránce Meetup.com nezveřejňujeme akce, které jsou hlavně pro členy Locusu, např. naše týdenní přestávky na kávu a společné obědy se členy. Máte-li o tyto akce zájem, podívejte se níže na náš kalendář akcí.

Přidejte se k naší facebookové skupině

Naše facebooková skupina je skvělým místem pro interakci s ostatními členy a přáteli Locusu. Zároveň v ní najdete seznam nadcházejících akcí pro veřejnost (v sekci Události). Pokud se ke skupině připojíte, budou vám zasílány pozvánky na akce.

Přidejte se k našemu kanálu “akce” na Slacku

Neváhejte a připojte se k našemu kanálu Events na Slacku, kde budete dostávat oznámení o nadcházejících akcích, včetně akcí pouze pro členy. Jste členem Locusu, ale v naší Slackové komunitě zatím nejste?  Zažádejte o připojení zde.

Přidejte si naše kalendáře akcí do svého Google kalendáře

Můžete si přidat kalendáře Locusu do svého vlastního Google kalendáře, takže můžete vidět nadcházející události Locusu kliknutím na tlačítko v pravém dolním rohu kalendáře. Členové Locusu mohou také upravovat a přidávat své vlastní akce. Můžete přidat jednotlivé události (nebo opakující se události) do aplikace Google Calendar kliknutím na detaily konkrétní události a potom klepnutím na položku “Kopírovat do mého kalendáře.”

Pokud to nefunguje, můžete také přidat kalendáře Locusu do svého Google kalendáře následujícím způsobem (Locus členové mohou také upravovat a přidávat své vlastní akce):

Přihlašte se do svého Google kalendáře: calendar.google.com.

Na levém okraji klikněte na nabídku “Další kalendáře”.

Do poli “Přidejte kalendář spolupracovníka” vložte ID kalendáře, který chcete přidat:

  • Pro události Locusu otevřené veřejnosti vložte locusworkspace.com_gkker9sfj87fs6etfrb29v8b0g@group.calendar.google.com
  • Pro události Locusu otevřené pouze členům vložte
    locusworkspace.com_lns4aqtce2qcpf1il343fnu3uc@group.calendar.google.com

Odebírejte náš newsletter

Along with giving a monthly update about what’s new at Locus, our Newsletter gives an overview of the upcoming events for the month, both public and private.