Chcete dostávat pozvánky na akce?

Below are a variety of ways to stay informed about Locus’s public and members-only events.

Use the methods that suit you best!

Pripojte se k naší skupině na Meetup.com

Locus používá Meetup.com jako hlavní nástroj pro oznamování, organizování a propagování akcí otevřených pro veřejnost. Pokud máte o akce v Locusu zájem nebo byste sami chtěli nějakou akci v Locusu navrhnout či pořádat, můžete si vybrat ze 3 meetup skupin Locusu. Každá skupina má jiné zaměření:

Locus: WORK BETTER in Prague organizuje události pomáhající nezávislým profesionálům pracovat efektivněji, úspěšněji a šťastněji. Patří mezi ně tzv. mastermind skupiny, každotýdenní “psací skupiny” (critique-free writing meetup), 2x týdně konané group work meetupy atd.

Locus: FUN STUFF in Prague pořádá události pro nezávislé profesionály, kteří chtějí poznat podobně smýšlející lidi a pobavit se. Jde například o pub night (společný večer v hospodě/restauraci), soutěže v pokeru, turnaje deskových her apod.

Locus: LEARNING, IDEAS, KNOWLEDGE, EDUCATION in Prague (LIKE) organizuje worskshopy, přednášky a diskuse se záměrem informovat o nových zajímavých trendech a přístupech, zapojit naše kritické myšlení a celkově nás donutit přemýšlet.

Na stránce Meetup.com nezveřejňujeme akce, které jsou hlavně pro členy Locusu, např. naše týdenní přestávky na kávu a společné obědy se členy. Máte-li o tyto akce zájem, podívejte se níže na náš kalendář akcí.

Přidejte se k naší facebookové skupině

Along with being a great place to interact with Locus’s members and friends, Locus’s Facebook Group lists all upcoming public events in the events section of the group. If you’re a member of the group, you’ll receive event invitations.

Přidejte se k našemu kanálu “akce” na Slacku

Make sure your in Locus’s Events Slack channel, where you’ll receive a notification about all upcoming events, including members-only events. Are you a current or former Locus member, but not in our Slack Community? Request to be added here.

Přidejte si naše kalendáře akcí do svého Google kalendáře

Můžete si přidat kalendáře Locusu do svého vlastního Google kalendáře, takže můžete vidět nadcházející události Locusu kliknutím na tlačítko v pravém dolním rohu kalendáře. Členové Locusu mohou také upravovat a přidávat své vlastní akce. Můžete přidat jednotlivé události (nebo opakující se události) do aplikace Google Calendar kliknutím na detaily konkrétní události a potom klepnutím na položku “Kopírovat do mého kalendáře.”

Pokud to nefunguje, můžete také přidat kalendáře Locusu do svého Google kalendáře následujícím způsobem (Locus členové mohou také upravovat a přidávat své vlastní akce):

Přihlašte se do svého Google kalendáře: calendar.google.com.

Na levém okraji klikněte na nabídku “Další kalendáře”.

Do poli “Přidejte kalendář spolupracovníka” vložte ID kalendáře, který chcete přidat:

  • Pro události Locusu otevřené veřejnosti vložte locusworkspace.com_gkker9sfj87fs6etfrb29v8b0g@group.calendar.google.com
  • Pro události Locusu otevřené pouze členům vložte
    locusworkspace.com_lns4aqtce2qcpf1il343fnu3uc@group.calendar.google.com

Odebírejte náš newsletter

Along with giving a monthly update about what’s new at Locus, our Newsletter gives an overview of the upcoming events for the month, both public and private.